главная english Школа грима, макияжа и стиля
Наша страница на FaceBook  Instagram  Twitter  Наше видео  Pinterest
Наша фотогалерея -ДО и ПОСЛЕ
 

 Основа вашої краси - Алла Чуря Отже, любі дами, ви маєте свою пору року, свої кольори, що підкреслюють вашу вроду, маєте "інструмент краси" - можна починати макіяж. Утім, стривайте!
Адже перш ніж створити картину, належить ретельно підготувати полотно, а полотно - це наша шкіра.
Макіяж прикрашає будь-яку жінку, але гарний він лише за бездоганно доглянутої шкіри. А це означає: щоденна, регулярна чистка, зволоження, захист та правильне живлення і, певна річ, спеціальні процедури. Час від часу ви повинні визначати тип своєї шкіри заново, оскільки багато причин може викликати його зміну: стреси, одруження та вагітність, уживання медикаментів або просто вікові зміни. Клімат та оточуюче середовище також справляють величезний вплив на нашу шкіру. Можна вважати, що тип шкіри також визначено. А отже, основною темою нашої розмови сьогодні буде "Догляд за сухою шкірою з допомогою фірмових засобів". Це гостра, нагальна проблема із безліччю питань - для кожної жінки після 30 років. Визначімо характеристики нормальної сухої шкіри:
1. Відчуття стягнутості.
2. Шкіра суха на вигляд.
3. Шкіра позбавлена еластичності.
4. Шкіра обезводнена.
5. Шкіра іноді може лущитися.
6. Трапляються почервоніння на вилицях.
У роки юності це дуже красива, ніжна, тонка шкіра. Жодних прищів, вугрів, жодних проблем! Але це надзвичайно тендітна шкіра і пильної уваги до себе вона вимагає вже з юних літ. Шкіра цього типу є дуже чутливою. Вона виробляє мало захисних речовин, що запобігають втраті вологи і дії оточуючого середовища. Неприємні відчуття, коли шкіру "тягне", подразнення й лущення швидко втомлюють її. Через це суха шкіра схильна до утворення ранніх дрібних зморщок. Є чимало шляхів і спеціальних засобів догляду за нею. Але цей тип шкіри потребує надзвичайно педантичного та систематичного догляду, постійного додаткового живлення й не терпить недбалості щодо себе. Але не терпить і перевантаженості косметичними засобами. Потрібна невелика, але добре продумана програма догляду.

 

Розпочніть із визначення типу вашої шкіри. Вона буває трьох видів:
1. Нормальна суха шкіра. 2. Нормальна жирна шкіра. 3. Нормальна комбінована шкіра.
У жінок із комбінованою шкірою на щоках вона, як правило, сухувата, а Т-подібна зона — жирна.
Що це таке - Т-подібна зона? Це лоб, ніс та підборіддя.

 

Визначальна таблиця Джексон за типами шкіри. Консультативні центри США.
Запропонована вам таблиця служить визначальною в усіх консультативних центрах Джексон у США.
Позначте відповіді на запитання, що відповідають поведінці вашої шкіри.
Колонка, в якій буде найбільша кількість позначок, і назве її тип.
 
 
Добираючи для себе фірмові косметичні засоби, будьте дуже уважні. В анотаціях до того чи того косметичного препарату завжди докладно вказуються його складники. Жодна фірма, котра поважає себе, не випускає косметики без інструкцій для продавців-консультантів у спеціалізованих магазинах.
Найпоширеніша помилка наших жінок, з якою я постійно зустрічаюся, відповідаючи на ваші запитання, - це неправильний добір косметичних засобів до свого типу шкіри.
Більшість сучасних засобів для догляду за шкірою - це комбінація досягнень наукової технології та дібраних трав із доведеною та перевіреною історією лікування.
Купуючи для себе косметику, намагайтеся придбати цілий комплект препаратів виробництва однієї фірми, оскільки їх розроблено на взаємодоповнення. Зробивши так, ви практично придбаєте ту необхідну програму догляду за шкірою, про яку я говорила вище. Не забувайте враховувати різницю у кліматичних умовах нашого регіону й того, де вироблено цю косметику.
Догляд за будь-яким типом шкіри складається з чотирьох етапів. П'ятим можна вважати догляд за зоною навколо очей. Перший етап - очищення.
Другий етап - тонізування, зволоження.
Третій етап - захист, зволоження.
Четвертий етап - правильне живлення шкіри.
П'ятий етап - догляд за зоною навколо очей.
Тепер я хочу звернути вашу увагу ось на що. Зараз існує дуже багато незнайомих нам нових засобів, найменувань і термінів. Відійшли в минуле такі поняття, як кольд-крем та крем під пудру. Змінилася рецептура. Через це я маю намір допомогти вам розібратися у деяких термінах, назвати їх і дати до них коментарі. Раджу завести невеличкий зошит - це буде ваш косметичний словничок.
1. Еластичність шкіри. Шкіра втрачає вологу, робиться сухою, нееластичною. Так само, як, скажімо, зелене листя, що восени змінює колір, висихає, згортається.
2. Кислотно-лужний баланс. Такий показник застосовують для визначення стану шкіри. Як тільки шкіра реєструє загрозу, активізується кислотний покрив, оберігаючи її від проникнення небезпечних бактерій. Якщо баланс порушується, кислотний рівень перевищує норму, шкіра стає чутливою. Якщо ж переважає луг - шкіра має схильність до інфекцій.
3. Гідратанти - зволожуючі засоби. Допомагають підтримувати природну вологість шкіри. Баланс вологи сприяє свіжому кольорові обличчя, попереджає утворення зморщок.
4. Колаген і еластин. Завдяки цим білкам шкіра зберігає пружність. З роками рівень вмісту колагену та еластину у шкірі знижується, що спричинює в'ялість та утворення зморщок.
5. Меланін - коричневий пігмент, що є природним поглиначем ультрафіолетових променів. Забарвлює шкіру у коричневий колір. Частково захищає від сонця.
6. Ліпосоми - важливі мікроелементи в емульсіях та гелях. Служать для транспортування активних речовин у глибину шкіри.
7. Синдет - синтетичний миючий засіб, безлужний. Шкіра сприймає його значно краще, ніж мило.
Це лише деякі спеціальні терміни, що їх ви запишете у словничок. Узагалі таких термінів багато, вони різноманітні, тому не ховайте зошит далеко. 

 

Алла Чуря
Журнал "Єва"
Печать E-mail

Читать еще :